Kontakt: + 48 799 721 649

kontakt@termhaus.com

7.00-16.00

Poniedziałek-Sobota

 

CENTRALA WENTYLACYJNA

CWL-400 EXCELLENT

     

 
Klasyczne urządzenie do większych domów jednorodzinnych.

 

CWL-400 Excellent to centrala wentylacyjna, pobierająca zużyte powietrze z kuchni, łazienki i innych pomieszczeń i kierująca je na zewnątrz, dostarczając jednocześnie do budynku świeże i przefiltrowane powietrze zewnętrzne.

Szczególnym rozwiązaniem jest zastosowanie technologii przeciwstrumieniowej. Powietrze nawiewane i wywiewane jest prowadzone w oddzielnych kanałach w przeciwnych do siebie kierunkach, przy czym ciepłe powietrze wywiewane ogrzewa zimne powietrze nawiewane. Pozwala to nie tylko na oszczędność energii, lecz także umożliwia równomierne i ciągłe zasilanie w świeże powietrze.

Dodatkowa zaleta tej technologii: równomierna wymiana powietrza dostosowuje także wilgotność powietrza w pomieszczeniach i znacznie polepsza jakość klimatu w pomieszczeniach. To oszczędność energii i zdrowy klimat. Model CWL-400 Excellent wyróżnia się lekką i kompaktową budową i osiągając maksymalną wydajność na poziomie 400m³ powietrza na godzinę, jest idealnie przystosowany do większych domów jednorodzinnych.

WENTYLACJA POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH CWL-400 EXCELLENT

KLSYCZNE URZĄDZENIE DO WIĘKSZYCH DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

CWL-400 Excellent to urządzenie do centralnej, kontrolowanej wentylacji z odzyskiem ciepła. Oznacza to, że zużyte powietrze jest ciągle odprowadzane z pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz. Jednocześnie do budynku doprowadzane jest świeże i przefiltrowane powietrze zewnętrzne.

 • Czyste, wolne od pyłków, świeże i zdrowe powietrze jest korzystne dla alergików.
 • Bardzo wydajny odzysk ciepła i wentylatory elektryczne o niskim zużyciu energii obniżają koszty zużycia energii.
 • Łatwa i szybka konserwacja to oszczędność stresu, czasu i pieniędzy.
 • Automatyczne zabezpieczenie przed zamarzaniem z seryjnym modułem ogrzewania gwarantuje niezawodne i komfortowe zabezpieczenie przeciwko zamarznięciu wymiennika ciepła.
 • Elektryczny moduł ogrzewania należy do wyposażenia dodatkowego.
 • Model CWL-400 Excellent posiada certyfikat przystosowany do domów pasywnych i spełnia wymagania DIBt (Niemiecki instytut budownictwa).
 • Urządzenie jest dostępne w wersjach o wydajności 300m³/godz. oraz 400m³.

KONTROLOWANA WENTYLACJA BEZ STRAT CIEPŁA.

ŚWIEŻE POWIETRZE W CAŁYM DOMU

      
 
 
Nie tylko alergicy cenią sobie czyste i wolne od pyłków powietrze w całym domu.

 

Około dwie trzecie naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Kurz, pyłki, zapachy, wysokie stężenie CO2 lub zbyt wysoka wilgotność powietrza mogą negatywnie wpływać na sprawność fizyczną i psychiczną. Dodatkowo, dobrze izolowane domy posiadają często podwójną izolację cieplną i trójwarstwowe okna. Są to rozwiązania zapewniające oszczędność energii, z drugiej jednakże strony powodują trudności z wentylacją. W przypadku starych, remontowanych budynków często pojawia się pleśń lub szkody spowodowane wilgocią.

Antidotum na wszelkie tego rodzaju problemy stanowi komfortowy system ogrzewania firmy Wolf. System ten automatycznie zapewnia dopływ świeżego i zdrowego powietrza, bez konieczności przeprowadzania czasochłonnego i nieskutecznego przewietrzania. Kontrolowana wentylacja pomieszczenia mieszkalnego nie pozostawia pyłkom żadnych szans i zapewnia głęboki oddech świeżego powietrza dla wszystkich domowników. Systemy wentylacyjne pozwalają także na aktywne zwalczanie kurzu lub roztoczy w celu znacznego podniesienia jakości powietrza. Z tego względu zalecamy uwzględnienie zastosowania oferowanego przez firmę Wolf, komfortowego systemu wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Warunek zdrowego i przyjemnego klimatu wnętrz.

Foto : WOLF Gmbh

                                  

AIRPURIFIER / OCZYSZCZACZ POWIETRZA

      
 
 
Wirusy nie mają szans

 

 

 

A wszystko to dzięki firmie WOLF, specjalizującej się w utrzymywaniu zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Zadbaj o bezpieczeństwo za sprawą mniejszego stężenia wirusów w powietrzu: dowiedz się więcej na temat urządzenia AirPurifier już teraz!

INNI OPIERAJĄ SIĘ NA OBIETNICACH – MY MAMY TO, CZEGO POTRZEBA:NAJCICHSZY OCZYSZCZACZ POWIETRZA W SWOJEJ KLASIE.

 

określone przez TÜV*

 • Od 28 dB(A) do 42 dB(A)
 • W zakresie od 400 m³/h do 1200 m³/h

 

Urządzenie AirPurifier zostało opracowane specjalnie pod kątem montażu w pomieszczeniach wymagających dodatkowego oczyszczania powietrza. Świetnie sprawdzi się między innymi w salach lekcyjnych, przedszkolach, restauracjach, salach konferencyjnych, biurach, gabinetach lekarskich i centrach fitness. Urządzenie AirPurifier firmy WOLF jest co do zasady przeznaczone do wszystkich pomieszczeń o powierzchni maks. 60 m². Najnowocześniejsza technika wentylatorów EC pozwala przeprowadzać w ciągu godziny aż 6-krotną wymianę powietrza. Podwójny poziom filtra (z filtrem zawiesinowym HEPA) to gwarancja najlepszego, czystego powietrza w pomieszczeniu. W większych pomieszczeniach konieczną wymianę powietrza można zapewnić, ustawiając kilka urządzeń.

KORZYŚCI W SKRÓCIE

     

 
 • Skuteczna filtracja > 99,995% cząsteczek, takich jak bioaerozole (wirusy, bakterie) oraz inne substancje szkodliwe za pomocą wysoce wydajnego filtra HEPA H14 (zgodnie z normą DIN EN 1822).
 • Wylot powietrza na wysokości 2,30 m zapobiega nieprzyjemnym przeciągom i zapewnia optymalne rozprowadzenie filtrowanego powietrza w pomieszczeniu.
 • Bardzo cicha praca w trybie normalnym: w typowych salach lekcyjnych poziom ciśnienia akustycznego* wynosi tylko 34 dB(A).
 • Wskaźnik wymiany filtra na każdy filtr wraz z funkcją testu.
 • Wysoki współczynnik filtracji powietrza 4–6 x objętość pomieszczenia** dzięki najnowocześniejszej technologii wentylatorów EC (do 1200 m³/h).
 • Funkcja Szybkiego Przewietrzania zapewniająca wyższą cyrkulację powietrza. Tryb boost pozwala zwiększyć przepływ powietrza przez pomieszczenie. Dodatkowo zwiększa to skuteczność wentylacji przy otwartych oknach.
 • Neutralizacja zapachów dzięki wstępnemu stopniowi z zespolonym filtrem z węglem aktywnym.
 • Czujnik ruchu z ustawieniem czasowym pozwala uniknąć niepotrzebnej pracy urządzenia w nocy lub w weekendy.

POZOSTAŁE ZALETY:

 • Bezproblemowa instalacja Plug&Play. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego, ustawić wielkość pomieszczenia i gotowe. Inne czynności nie są wymagane.
 • Bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed upadkiem za sprawą przygotowanego mocowania ściennego
 • Wytrzymałość: produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o salach lekcyjnych
 • Rozwiązanie przyjazne dla użytkownika: bardzo łatwa obsługa dzięki zaledwie 3 trybom (normalny, automatyczny i boost)
 • Możliwość łączenia: zastosowanie kilku urządzeń umożliwia wentylację znacznie większych powierzchni
 • Energooszczędność: niski pobór mocy elektrycznej, zaledwie 40–275 W
 • Zgodność z VDI 6022: najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wymagań higienicznych wobec urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

      

 
W ofercie dostępne są wesołe naklejki na urządzenie Airpurifier firmy WOLF. Świetnie sprawdzą się w sali lekcyjnej, przedszkolu czy w restauracji (kolejne wzory już wkrótce).

Foto : WOLF Gmbh

Foto : WOLF Gmbh

Foto : WOLF Gmbh

WRÓĆ DO OFERTA