Kontakt: + 48 799 721 649

kontakt@termhaus.com

7.00-16.00

Poniedziałek-Sobota

 

CIEPŁO W ZIMIE, MIŁY CHŁÓD W LECIE.

WOLF CHA MONOBLOKOWA POMPA CIEPŁA

       

Nowa pompa ciepła łączy w sobie harmonijny design, przemyślaną kolorystykę, wysoką jakość materiałów i precyzję wykonania. Uznany projektant luksusowych jachtów - Espen Øino, stworzył prostą, lecz unikalną bryłę CHA-Monoblock specjalnie dla WOLF. Jego celem było opracowanie urządzenia, które doskonale wtapia się w otoczenie, jednocześnie stanowiąc niepowtarzalny akcent wzorniczy Twojego domu.

ZYSKAJ WSPARCIE FINANSOWE!

       

Wybierając monoblokową pompę WOLF CHA możesz aplikować o dofiansowanie z programu

CZYSTE POWIETRZE

  

01
               OSZCZĘDZAJ DO 30%*

          

           

            Rachunek za ogrzewanie może się zmniejszyć nawet do 30%* - to się opłaca! Sprawdź ile oszczędziłbyś w swoim domu.

                                        
          02

                                   JAKOŚĆ "MADE IN GERMANY"

                       

 

                   Pompa ciepła CHA Monoblok została zaprojektowana  z myślą o długiej żywotności. Jest odporna na warunki atmosferyczne i niezawodna.

 
03

              OSZCZĘDZAJ BEZCENNĄ PRZESTRZEŃ MIESZKANIOWĄ

   

 

Monoblok CHA jest dostępna również jako kompaktowa centrala grzewcza CHC Monoblock. Obsługa grzewcza budynku (w tym również centralny system wentylacji pomieszczeń mieszkalnych na życzenie) na powierzchni mniejszej niż jeden metr kwadratowy.

 
04

ŚRODEK CHŁODNICZY                                                     PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

   

Przyjazny dla środowiska i innowacyjny czynnik chłodniczy, R290 zapewnia większą wydajność, wysokie temperatury zasilania i chroni naszą planetę - nie jest szkodliwy dla warstwy ozonowej.

WZOROWANY NA NATURZE

DLA ZADZIWIAJĄCO CICHEJ PRACY

      

 
Przy emisji dźwięku na poziomie zaledwie 35 dB(A), pompa CHA-Monoblock jest cichsza od deszczu. To dobra wiadomość dla Ciebie i Twoich sąsiadów.

Specjalnie zaprojektowane łopatki wentylatora CHA-Monoblock imitują kształt skrzydła sowy, co zapewnia niezwykle ciche działanie wraz z niską prędkością obrotu. Sowa od dawna fascynuje naukowców swoimi niemal bezgłośnie poruszającymi się skrzydłami. Zaawansowana geometria i umieszczenie komponentów w dźwiękoszczelnej obudowie także przyczyniają się do minimalizacji poziomu hałasu. Dzięki temu urządzenie może być stosowane nawet w gęsto zaludnionych obszarach mieszkaniowych.

ENERGIA SŁONECZNA

SPRYTNY I PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA DODATEK

     

 
Czy myślisz o wykorzystaniu energii słonecznej? Może samodzielnie wytwarzać energię elektryczną i wspomagać pompę ciepła WOLF energią słoneczną?

Dzięki modułowi EEBUS innowacyjne pompy ciepła firmy WOLF można włączyć do zintegrowanego systemu zarządzania energią w budynku. Daje to możliwość optymalizacji zużycia energii i zwiększenia wykorzystania systemów fotowoltaicznych. Czy chciałbyś zoptymalizować wykorzystanie energii elektrycznej własnej produkcji przy użyciu zaawansowanej technologii PV? Inteligentne urządzenia partnera WOLF, firmy SMA, są kompatybilne z urządzeniami WOLF i mogą być łatwo łączone za pomocą Plug & Play.

Foto : WOLF Gmbh

Foto : WOLF Gmbh

Foto : WOLF Gmbh

Foto : WOLF Gmbh

WRÓĆ DO OFERTA