Kontakt: + 48 799 721 649

kontakt@termhaus.com

7.00-16.00

Poniedziałek-Sobota

 

                     

 

21 - 23.04.2020, Poznań

Targi Instalacje to najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej, jedyne, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu ekologicznych źródeł energii, zarówno propozycje producentów pomp ciepła, rekuperatorów jak i fotowoltaiki. Podczas targów organizowane są merytoryczne szkolenia i warsztaty, zapewniające aktualną wiedzę z zakresu innowacyjnych rozwiązań branżowych i programów rozwoju.  Aby ułatwić przyjazd na Targi, organizatorzy wraz z hurtowniami partnerskimi uruchamiają akcję autokarową. Instalatorzy mają szansę przyjechać na Targi jednym pojazdem, a nie kilkoma samochodami, a to przekłada się na duże oszczędności czasu, ale przede wszystkim kosztów paliwa. Przy okazji każdej edycji, olbrzymim zainteresowaniem cieszą się Mistrzostwa Polski Instalatorów – pokaz solidnego rzemiosła z iście sportowym zacięciem. Zainteresowani udziałem Instalatorzy, mają szansę wygrać cenne nagrody i zaprezentować swoje umiejętności szerokiemu gronu odbiorców.

Ekspozycje blisko 400 wystawców

Ekspozycje blisko 400 wystawców Targów Instalacje każdorazowo odwiedza 30 tysięcy profesjonalistów z 46 krajów. Partnerem strategicznym targów jest ZHI – Polski Związek Pracodawców hurtowni branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacji i wentylacji.

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Poznań Drone Expo, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER, oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

                 

 

 

Międzynarodowe Targi Instalacyjne
INSTALACJE 2020

29 lutego 2020

WROĆ DO NEWS