Kontakt: + 48 799 721 649

kontakt@termhaus.com

7.00-16.00

Poniedziałek-Sobota

 

GAZOWY KONDENSACYJNY KOCIOŁ GRZEWCZY

CGB-2

      

 
Zastosuj technologię kondensacyjną o najwyższym standardzie ogrzewania.

Foto : WOLF Gmbh

Wysoce wydajna i nowoczesna - czyli technologia kondensacyjna CGB-2 firmy WOLF. W tym systemie optymalnie wykorzystuje się źródło energii, nawet energia resztkowa zawarta w spalinach jest wykorzystywana ponownie przez tak zwany odzysk ciepła. Jest to przyjazne dla środowiska, oszczędza cenną energię i oferuje optymalny komfort ogrzewania w każdym sezonie. CGB-2 jest idealny do Twojego domu jedno- lub wielorodzinnego. Ma kompaktową, oszczędzającą przestrzeń konstrukcję i jest mocowany do ściany. Urządzenie jest kompatybilne z systemem sterowania produktami WOLF i może być wygodnie obsługiwane

Foto : WOLF Gmbh

 
 
 

 

 

 
 
       

 

     

 

     
       
       

 

     
       
       
       

 

     
       
       
       
       
       

 

     

 

       
       

 

 

     
       
       

 

     
       
       

 

     
       
       
       
       

 

     
       

 

     
       
       

 

     
 
GAZOWY KONDENSACYJNY KOCIOŁ GRZEWCZY CGB-2

 

WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ, KONDENSACYJNA TECHNOLOGIA DO NAJWYŻSZEGO KOMFORTU CIEPLNEGO

    

 

Gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2 to najnowsza technologia skutecznego ogrzewania domu. Model CGB-2 jest idealny do domów jedno i wielorodzinnych. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i remontowanych. System sterowania WOLF pozwala on na zdalne sterowanie i nadzór nad urządzeniem w dowolnej chwili. Dodatkowa informacja: W przypadku zapotrzebowania na duże ilości ciepłej wody użytkowej, zalecamy rozszerzenie modelu CGB-2 o zasobnik firmy Wolf.

  • Dłuższa żywotność i niższe zużycie paliwa dzięki bezstopniowej modulacji mocy już od 1,8 kW.
  • Bardzo wysoka skuteczność i sprawność 110 %, tzn. optymalnie wykorzystywany jest nie tylko sam gaz, lecz także energia odpadowa spalin.
  • Ochrona środowiska naturalnego dzięki bardzo niskiej emisji zanieczyszczeń.
  • Łatwa i intuicyjna obsługa za pośrednictwem aplikacji Smartset.
  • Niski nakład prac konserwacyjnych: Łatwa i szybka konserwacja wykonywana przez serwisanta zmniejsza koszty utrzymania sprawności technicznej.
  • Cicha praca dzięki zastosowaniu specjalnej izolacji akustycznej wnętrza obudowy. 

                          

KOMFORT TERMICZNY

ZAWSZE KIEDY GO POTRZEBUJESZ

Gazowy kocioł kondensacyjny CGB-2 to najnowsza technologia skutecznego i przyjaznego dla środowiska naturalnego ogrzewania.

     

 

Urządzenia kondensacyjne firmy Wolf spełniają wszystkie wymagania użytkowników i przez cały rok są niezawodnym źródłem ciepła. W czasie, gdy domownicy delektują się komfortem, CGB-2 w całkowitej ciszy wypełnia powierzoną misję. Niski poziom hałasu uzyskany został dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii oraz skutecznego wytłumienia. Dodatkowo urządzenie może być bardzo łatwo obsługiwane za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym.

OGRZEWANIE GAZOWE

NAJŁATWIEJSZA OPCJA OGRZEWANIA

 
       
 
 
Planujesz remont starego systemu ogrzewania lub poszukujesz nowego ogrzewania dla swego domu? Ogrzewanie gazowe będzie niewątpliwie interesującą opcją.

 

 

Ogrzewanie gazowe to sprawdzona i przyszłościowa technologia. W wielu przypadkach gaz jest bardziej wydajny niż inne paliwa kopalne. W przypadku dostępu do sieci gazowej, korzystanie z niej wiąże się z wieloma zaletami.

Foto : WOLF Gmbh

Ogrzewanie gazowe to jeden z najlepszych typów ogrzewania. System ten łączy nowoczesną technologię z wysoką skutecznością i jest jednocześnie atrakcyjny cenowo. 

Dodatkowa zaleta: Ogrzewania gazowe mogą być bardzo korzystnie łączone z systemami solarnymi oraz kominkami z płaszczem wodnym i mogą być w łatwy sposób zastosowane także w przypadku remontów starych budynków.

19,3 miliona systemów ogrzewania gazowego zapewnia ciepło w niemieckich domach.

TECHNOLOGIA SPALANIA KONDENSACYJNEGO JESZCZE WYŻSZA SKUTECZNOŚĆ

     

 
Od lat 90-tych, kocioł kondensacyjny jest w przypadku ogrzewania gazowego uznanym standardem i wzorcem wydajności energetycznej.

 

Stosowane rozwiązanie techniczne jest w zasadzie bardzo proste: bazuje ono na wykorzystaniu ciepła spalin. Ten odzysk ciepła jest czystym zyskiem dla użytkownika, ponieważ urządzenia grzewcze zużywają paliwo gazowe w najbardziej optymalny sposób. Można to rozpoznać po temperaturach spalin: Poprzednie generacje urządzeń niskotemperaturowych wytwarzały spaliny o temperaturze 160-200 stopni. Kocioł kondensacyjny wydmuchuje gorące powietrze o temperaturze 60 stopni. Stosowanie urządzeń niskotemperaturowych jest więc opłacalne tylko w odosobnionych przypadkach. Przykładem może być wielopiętrowy budynek, w którym wiele urządzeń gazowych podłączone jest do jednego szybu spalinowego oraz konieczność wymiany jednego urządzenia albo brak możliwości remontu całego systemu.

Foto : WOLF Gmbh

ODKRYJ GAZOWE SYSTEMY GRZEWCZE FIRMY

WRÓĆ DO OFERTA